+48 795 207 825

|

info@americanbookstore.pl

|

A Kingdom of Shadows – Rina Vasquez

Tytuł:

A Kingdom of Shadows

Autor:

Rina Vasquez

Wydawnictwo:

Wildfire

Rok wydania:

2024

Okładka:

miękka

ISBN:

9781035414383

Ilość sztuk w magazynie: 2 |

Wysyłamy w 24h |

55,00 

2 w magazynie

SKU: 9781035414383 Kategoria: Tag:

Opis

The adventure continues in the epic follow up to TikTok’s sensational slow-burn fantasy romance – perfect for fans of Rebecca Yarros, Leigh Bardugo, Sarah J Maas with mischief, dragons and a bit of spice.[Bokinfo].

Informacje dodatkowe

Tytuł:

A Kingdom of Shadows

Autor:

Rina Vasquez

Wydawnictwo:

Wildfire

Rok wydania:

2024

Okładka:

miękka

ISBN:

9781035414383